Manufacturing engineer

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od seniority kandidáta a vzájomnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti ZF Active Safety Slovakia s.r.o. v Novom Meste nad Váhom hľadáme skúseného inžiniera, ktorý prevezme kompletný dohľad nad pridelenou výrobnou linkou, bude schopný leadovať riešiteľské tímy a samostatne riešiť pridelené úlohy v rámci závodu ako aj úlohy s technickými centrami, prípadne zákazníkom. Hľadáme zodpovedného a samostatného kolegu, ktorý má niekoľkoročné skúsenosti s výrobnými a montážnymi procesmi v automotive odvetví.

Vašou náplňou práce bude:
- podpora výroby a údržby na výrobnej linke
- tvorba a riadenie výrobných postupov, pracovných inštrukcií, overovacích inštrukcií, predpisov TPM
- podieľanie sa na príprave a modifikácii PFMEA a kontrolných plánov
- zodpovednosť za parametre procesov a ich zmien + komunikácia so zákazníkom a technickými centrami
- organizácia pracovných miest, layout, flowchart
- vyšpecifikovanie a definovanie požiadaviek na nové výrobné zariadenia, nástroje, modifikácie, prípravky
- organizovanie a vedenie inštalácie a následné odlaďovanie nových zariadení a ich častí
- overovanie, vyhodnocovanie procesných parametrov liniek, zariadení a prípravkov
- zastrešovanie auditov a kontrolných návštev
- správa dodanej technickej dokumentácie ku zariadeniam výrobnej linky
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na pridelených úlohách

- dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
- príspevok na dopravu
- odmena pri pracovných jubileách
- odmena za zlepšovacie návrhy
- deň voľna pri narodení dieťaťa a vlastnej svadby
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké benefity (masáže, fitness, poukážky do kina a na nákup kníh)
- firemné zájazdy
- Multisport karty
- zamestnanecké zľavy (na nákup automobilov, elektroniky, poistenia,..)

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CAD systémy - Základy
Prezentačné znalosti - Pokročilý
Automotive procesy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v odvetví na rovnakej alebo podobnej pozícii

Počet rokov praxe

4

- komunikatívnosť, presnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- proaktívny a prozákaznícky prístup
- orientovanie na dáta
- tvorba, udržovanie a riadenie procesnej dokumentácie
- znalosť výrobných technológií, tvorby procesov - automotive

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4544237  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac