Procesný inžinier - testovanie

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac- od 1500 eur, výška nástupnej mzdy bude závisieť od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení inžinieringu hľadáme šikovného kolegu, ktorý rád pracuje v tíme, ovláda angličtinu, má technické myslenie, je zameraný na dáta a orientuje sa v technickej dokumentácii.

Vašou náplňou práce bude:
▪ starostlivosť o pridelené testery na výrobnej linke
▪ spolupráca s dodávateľmi testerov a s technickými centrami
▪ podieľať sa na odlaďovaní nových testovacích zariadení, resp. ich upgrade
▪ spolupráca na projektoch inžinieringu liniek z pohľadu testovania a testovaných parametrov motorov a ich častí
▪ riešenie procesných odchýlok
▪ príprava a udržiavanie overovacích a kalibračných kusov
▪ technická a programová podpora pri údržbe testerov
▪ podpora pri riešení reklamácií a pod.

- dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
- príspevok na dopravu
- odmena pri pracovných jubileách
- odmena za zlepšovacie návrhy
- deň voľna pri narodení dieťaťa a vlastnej svadby
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké benefity (masáže, fitness, poukážky do kina a na nákup kníh)
- firemné zájazdy
- Multisport karty
- zamestnanecké zľavy (na nákup automobilov, elektroniky, poistenia,..)

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, miktroelektronika, elektronika, prístrojová alebo regulačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CAT nástroje - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ základy programovania (C++, C#) - výhodou
▪ CAT nástroje - výhodou (SolidWorks, Catia, ...)
▪ orientácia vo výkresoch (elektrické schémy)

Osobnostné predpoklady:
▪ technické a analytické myslenie
▪ schopnosť systematicky pristupovať k riešeniu problémov
▪ tímová práca

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4544203  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac