Procesný inžinier - ponuka pre absolventov

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac(od 1100€ - v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení inžinieringu hľadáme šikovného absolventa vysokej školy, ktorý ma záujem o prácu v spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle. Ak dokážete pracovať samostatne, komunikujete v angličtine a slovenčine a máte chuť učiť sa nové veci, neváhajte a kontaktujte nás!

Vašou náplňou práce bude:
- reportovanie výstupu z výroby a problémov na výrobných linkách
- podpora pri odstraňovaní porúch na výrobných linkách
- zodpovednosť za aktuálnosť dokumentov na linke a tvorba nových dokumentov SOP, MVI, SUI..
- spolupráca s programovým manažmentom, technickými centrami a zákazníkom v rámci ZF Global
- podpora a príprava pri skúškach, validáciách na výrobnej linke

▪ dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
▪ príspevok na dopravu
▪ short Fridays
▪ home office
▪ atraktívny sociálny program (masáže, fitness centrá, poukazy do kníhkupectva, vouchery do kina, Multisport karty)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- štruktúrovaný prístup
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- proaktívny prístup

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4392855  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac