Pracovník výroby - nástupný bonus 500 eur!

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacvrátane variabilných zložiek + 500 eur nástupný bonus + 20 eur príplatok za nadčas + 5% bonus po 3 mesiacov + 13. a 14. plat + príspevok na dopravu do výšky 23 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce na výrobnej linke
- práca v 3 - zmennej prevádzke
- spolupráca pri analýze chýb vzniknutých v procese výroby
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

- nástupný bonus 500eur pri nástupe od 4.1.
- dovolenková a vianočná prémia do výšky 55%
- príspevok na dopravu do výšky 23 €
- zabezpečenie stravy na všetkých zmenách
- školenie a rozvoj zamestnancov
- odmena za vernosť firme
- firemný lekár
- vianočný darček
- masáže, fitness centrá, poukážky do kina a na nákup kníh

Pozícia je obsadzovaná prostredníctvom personálnej agentúry. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímová práca
- ochota pracovať na 3 zmeny
- ochota pracovať nadčas
- prax na montáži výhodou

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3961710  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac