Senior nákupca / Senior Buyer

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiac(od 1350€ v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení nákupu hľadáme šikovného, komunikatívneho a anglicky hovoriaceho kolegu, ktorý má skúsenosti v oblasti nákupu nepriameho materiálu a služieb, strategického, prípadne komoditného nákupu, s vedením obchodných rokovaní, uzatváraním zmlúv a všetkým čo s tým súvisí.

Medzi Vaše úlohy bude patriť:
- obstarávanie nepriameho materiálu a služieb
- spracovávanie objednávok v IS SAP
- vyhľadávanie nových dodávateľov pre nepriamy materiál a služby
- zodpovednosť za proces objednávania a spracovania nákupných požiadaviek jednotlivých oddelení
- spracovávanie a vyhodnocovanie cenových ponúk a tendrov v spolupráci s centrálou, vyjednávanie cenových a zmluvných podmienok s dodávateľmi
- spolupráca pri príprave zmlúv s dodávateľmi, pripomienkové konanie a správa databázy zmlúv
- príprava a riadenie nákupných tendrov
- analýzy, štatistiky, trendy, riešenie problémov a iné

• 5% mesačné prémie
• dovolenková a vianočná prémia (13. a 14. plat)
• príspevok na dopravu
• čiastočne flexibilný pracovný čas
• short Fridays
• tréningy, školenia
• bohatý sociálny program (masáže, fitness centrá, poukážky na knihy a do kina)

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ s ekonomickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• min. 3 ročná prax v oblasti nákupu
• skúsenosti s vedením rokovaní, uzatváraním zmlúv
• komunikačné a prezentačné schopnosti
• skúsenosti so SAP-om výhodou
• analytické schopnosti, precíznosť, flexibilita

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3452214  Dátum zverejnenia: 1.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac