Technik údržby

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2021
950 EUR/mesiac(od 950 Eur v závislosti od skúseností kandidáta + 150 Eur absenčný bonus + 5% prémie + 20 Eur za nadčasovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mechanická a elektrická údržba strojov a výrobných zariadení
- diagnostika porúch výrobných zariadení
- monitorovanie porúch na výrobných zariadeniach a ich odstraňovanie
- vykonávanie SETUP-ov a nastavení zariadení
- vykonávanie predpísaných úkonov TPM na výrobných zariadeniach
- evidencia porúch do systému údržby
- práca na 3 zmeny

- absenčný bonus vo výške 150 Eur
- 5% mesačné prémie
- 20 Eur bonus za každú odpracovanú nadčasovú zmenu
- dovolenková a vianočná prémia
- príspevok na dopravu
- školenia a tréningy zamerané na rozvoj zamestnancov
- atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

* Pozícia môže byť obsadzovaná cez personálnu agentúru.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro alebo strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- potrebné platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrikár
- výhodou je znalosť automatizačných systémov riadenia (PLC)
- skúsenosti s mechanikou, pneumatikou, elektro
- flexibilita a samostatnosť

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3146563  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac