Logo ZEXON s.r.o.

IT projektový špecialista

ZEXON s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 8390/13, Žilina
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacKonečná mzda bude upravená podľa preukázateľných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zadávanie úloh do tiketovacieho systému JIRA

  • Tvorba a aktualizácia dokumentácie k IT projektom na základe podkladov manažéra

  • Tvorba UML diagramov na základe podkladov manažéra

  • Príprava wireframov na základe podkladov manažéra

  • Zabezpečovanie suportu pre zverené projekty

  • Komunikácia so zákazníkmi

  • Testovanie funkčnosti projektov

  • Analýza trhu

  • Tvorba obchodných databáz

  • Príprava reportov a prezentácií

  • Moderné technológie

  • Externé a interné školenia

  • Občerstvenie na celý deň (káva, čaj)

  • Firemné raňajky

  • Firemné akcie

  • Mikulášske balíčky

  • Rodinná atmosféra

  • Office v centre mesta

  • Možnosť kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.6.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Jira Atlassian - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v oblasti IT projektov

  • Analytické schopnosti

  • Tvorivosť

  • Zmysel pre zodpovednosť

  • Precíznosť

  • Samostatnosť

Spoločnosť ZEXON s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2014. Hlavným poslaním spoločnosti je pomoc našim zákazníkom, aby boli vďaka najmodernejším technológiám lepší ako ich konkurencia. Za roky pôsobenia na trhu sme dodali množstvo inovatívnych SW a HW riešení a služieb tým najnáročnejším klientom v SR aj v zahraničí.

Aktuálne sa portfólio našich služieb za posledné mesiace značne rozrástlo o nové zaujímavé projekty, čo potvrdzuje spokojnosť našich klientov s poskytovanými službami.

Spoločnosť ZEXON s.r.o. sa zameriava na vývoj a dodávky softvérových riešení na mieru pre rôzne trhové segmenty. Špecializujeme sa aj na oblasť zdravotníctva a dopravy, kde máme úspešne etablovaných viacero produktov. Vyvíjame inovatívne riešenia podľa požiadaviek našich klientov a komplexné informačné systémy pre malé ako aj pre veľké spoločnosti naprieč trhovým spektrom. Poskytujeme outsourcing IT služieb pre firmy, ktoré nemajú vlastný IT tím alebo chcú optimalizovať firemnú infraštruktúru či znížiť náklady na tieto služby. Ponúkame aj tvorbu interaktívnych webov pre firmy, ktoré chcú inovovať či vytvoriť svoju web stránku. Do portfólia našich služieb patrí aj tvorba e-shopov na mieru podľa požiadaviek klientov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Trnovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835893  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac