Senior JAVA developer

ZEXON s.r.o.

Miesto práce
Kragujevská 398, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, programovanie sw aplikácií podľa zadania a požiadaviek od klientov.
Koordinácia úloh s externými partnermi.

Perspektívna práca v rozvíjajúcej sa firme.
Adekvátne finančné ohodnotenie.
Individuálny sociálny program pre zamestnancov.
Flexibilný pracovný čas.

Ak máte záujem prispieť svojimi skúsenosťami do našej firmy,
prosím, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na
[email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s návrhom a správou softvérovej architektúry.
Silná orientácia na Java,
bohaté skúsenosti s JavaScript, CSS/SASS, Hibernate, Jackson, Tomcat, Spring, Jquery, Angular...
Skúsenosť s vývojom web aplikácií,
pochopenie požadovanej funkcionality z jednoduchej dokumentácie.
Znalosti Grails/Groovy/Maven sú výhodou.
Skúsenosti s konzultačnou prácou a grafickým dizajnom sú výhodou.
Zodpovedný a samostatný prístup.
Dobre komunikačné zručnosti a tímový hráč.

Spoločnosť ZEXON s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2014. Hlavným poslaním spoločnosti je pomoc našim zákazníkom, aby boli vďaka najmodernejším technológiám lepší ako ich konkurencia. Za roky pôsobenia na trhu sme dodali množstvo inovatívnych SW a HW riešení a služieb tým najnáročnejším klientom v SR aj v zahraničí.

Aktuálne sa portfólio našich služieb za posledné mesiace značne rozrástlo o nové zaujímavé projekty, čo potvrdzuje spokojnosť našich klientov s poskytovanými službami.

Spoločnosť ZEXON s.r.o. sa zameriava na vývoj a dodávky softvérových riešení na mieru pre rôzne trhové segmenty. Špecializujeme sa aj na oblasť zdravotníctva a dopravy, kde máme úspešne etablovaných viacero produktov. Vyvíjame inovatívne riešenia podľa požiadaviek našich klientov a komplexné informačné systémy pre malé ako aj pre veľké spoločnosti naprieč trhovým spektrom. Poskytujeme outsourcing IT služieb pre firmy, ktoré nemajú vlastný IT tím alebo chcú optimalizovať firemnú infraštruktúru či znížiť náklady na tieto služby. Ponúkame aj tvorbu interaktívnych webov pre firmy, ktoré chcú inovovať či vytvoriť svoju web stránku. Do portfólia našich služieb patrí aj tvorba e-shopov na mieru podľa požiadaviek klientov.
ID: 3023789  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: adekvátne finančné ohodnotenie