Reagujte bez životopisu

Izolatér

ZETSTAVBY s. r. o.

Miesto práce
Korytovská, Lužianky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.Priplatky za vikendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Montáž hydroizolácií plochých striech, pokládka polystyrénu

- Príprava povrchov a podkladov na izoláciu

- Používanie rôznych nástrojov a strojov na izoláciu

- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a noriem v práci s izoláciou

Pracovná doba:

- Pracovný čas 9 hodín denne, 45 hodín týždenne

- Pracovné dni môžu byť v rámci pracovného týždňa od pondelka do piatka

- Prípadne môžu byť potrebné aj práce cez víkendy, v závislosti od náročnosti projektu a dohody so zákazníkom.

- Stabilná práca v renomovanej firme so zaujímavými projektami.

- Moderné pracovné prostredie a kvalitné pracovné nástroje.

- Odborné školenia a možnosť kariérneho rastu.

- Dobré pracovné prostredie a tímová atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

- Na pozíciu Izolatér / majster nutná prax v odbore

Hydroizolácie plochých striech

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Koprda
E-mail: poslať životopis
ID: 4795309  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.