Poradíme Vám?

Projektant elektro MAR – Basic design EIC

Zeta CZ s.r.o.

Místo práce
Vídeňská, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektové a elektrotechnické zpracování projektů v technologických procesech

Koncepce a základní návrh procesních a automatizačních systémů
Vypracování zadávací dokumentace pro naše dodavatele
Podpora a monitorování našich klientů a / nebo dodavatelů během fáze realizace
Dokončení a koordinace dílčího projektu EIC pro účely klienta a firmy
Schémata zkušebních obvodů
Rozváděče a elektrické instalace
Vývoj projektu

Technická normalizace a vývoj konceptů
Školení zaměstnanců
Technické zhodnocení finalizovaných projektů v oblasti optimalizace vnitřních procesů
Rozhraní k technickým oddělením

Koordinace mezi odděleními programování softwaru, kontrukce a výroby
Spolupráce s oddělením prodeje a servisu

Výběr a vedení dodavatelů elektro

Zaměstnanecké výhody, benefity

Různá práce v interdisciplinárním projektovém týmu
Integrace do dynamického mezinárodního týmu kvalifikovaných zaměstnanců
Příznivá, otevřená a příjemná atmosféra
Možnost rozvoje
Zahraniční pracovní cesty
Platové ohodnocení dle zkušenosti
Flexibilní pracovní doba
Jazykové kurzy
Stravenkový paušál, voda, káva na pracovišti.
Flexi pasy
Zajistime prezkoušení dle platné legislatívy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační schopnosti.
Vysoká míra povědomí o kvalitě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina ZETA s více než 800 zaměstnanci (z toho cca 70 zaměstanců v rámci naši české pobočky) je popředním poskytovatelem technologických procesů pro Biofarmaceutický průmysl. Výrobní společnost s centrálou v Rakouskem Liebochu je dodavatelem individuálně navržených výrobních linek pro mnohé velké farmaceutické společností.
Skupina ZETA se specializuje na vývoj a dodávky procesních řešení na míru pro sterilní a aseptické technologie. Jako mezinárodní, rychle se rozvíjející společnost se ZETA zaměřuje především na své specializované zaměstnance.

Adresa společnosti

ZETA CZ, s.r.o.
Modricka 66
66448 Moravany u Brna

ID: 4166813  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc