Hotelový recepčný, recepčná

Zerrenpach s.r.o.

Miesto práce
Látky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 590 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
- check in/check out hostí,
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania,
- vedenie evidencie ubytovaných hostí,
- vystavovanie účtov, fakturácia,
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie,
- administratíva spojená s chodom recepcie
- Marketing a podieľanie sa na smerovaní spoločnosti
- Vedenie zamestnancov na jednotlivých strediskách
- Zabezpečovanie pracovných síl
-realizácia, koordinácia a kontrola vypracovaného plánu

Ubytovanie ,stravovanie
Ponúkame:
- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- kontinuálne vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Hotel Zerrenpach Látky Prašivá 4 ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:

- prax na danej pozícií výhodou
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť,
- pracovné nasadenie, flexibilita a chuť pracovať,
- tímová spolupráca, bezkonfliktnosť.
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- skúsenosti s manažovaním hotelových služieb
- znalosť práce v bookingových programoch

Hotel Zerrenpach Látky je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. V Septembri 2019 sa stala naša spoločnosť vlastníkom areálu a od septembra do decembra 2019 prebehla čiastočná rekonštrukcia recepcie,odbytových stredísk a celkovej fasády.
Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Zerrenpach Látky ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3530311  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 590 EUR/mesiac