Disponent řidičů s NJ,PJ Německo Landshut 1900-2000eur netto

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.05.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu přijme pro posílení svého interního týmu: disponenta řidičů s polským a německým jazykem.

PRAXE není nutná !!! Zaučíme !!!

Náplň práce:
1. příjem nových řidičů ze Sloveska, ČR a Polska
2. práce v terénu
- výjezdy k našim klientům tzn. k německým transportním firmám a spedicím
- zde má disponent v kompetenci uvedení a předání nového řidiče klientovi
- disponent se stará o celkové zajištění podepsání pracovních dokumentů a následně asistuje při nástupu nového zaměstnace
3. administrativa a dispo
- disponent je nápomocen řidičům bez znalostí němčiny (tel. kontakt s českými slovenskými a polskými řidiči)
- kontakt s něm. transportními firmami a disponování řidičů bez německého jazyka
- vedení běžné administravy (načítání digitálních karet, kontrola pracovních výkazů atd.)
- řesení problematiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu a s tím spojené výhody
- nástupní plat 1900- 2000EUR čistého měs.
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- možnost zajištění ubytování
- perspektivní a stabilní zázemí německé společnosti

Informace o náboru

Nástup IHNED.

Lokalita práce: Oskar von Miller Str. 3a, 84051 Essenbach, Německo

Kontaktní osoba:
Paní Zdenka Ackermann
Email: zero-maxx@email.cz
Mobil: +49 151 4266 8805

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2018 (zbývají ještě 4 dny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu a logistiky. Zaměstnáváme zejména řidiče kamionové dopravy C+E z ČR, Slovenska a Polska.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- něm. a polský jazyk na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
- praxe v oblasti dispa a transportu NENÍ NUTNÁ (zaučíme)
- aktivní pracovní přístup
- příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- PC znalosti
- ŘP B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Oskar-von-Miller Str. 3a
840 51 Essenbach
Německo

Kontakt

ID: 3391721   Dátum zverejnenia: 16.5.2018