Truhlář montér oken dveří s NJ Německo německá smlouva

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshut nabízí volná pracovní místa pro truhláře - montéry oken a dveří.

Jedná se o práci ve velké a moderní truhlářské firmě specializující se především na výrobu, kompletaci a montáž oken/ dveří na zakázku.

Lokalita práce: Landsberg/Lech (cca. 60km od Münchenu)

Nástup IHNED.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německá pracovní smlouva
- kompletní pojištění v Německu a s tím spojené výhody
- atraktivní platové podmínky
- nástupní plat 1600EUR čistého, po uplynutí 4 měsíců plat 1700EUR čistého
- jediněčná nabídka → převzetí „na přímo naším klientem” a to ihned po uplynutí zkušební doby 6 měsíců a návaznost pracovní německé smlouvy s danou německou truhlářskou firmou→ čistá mzda po převzetí 2000EUR čistého + prémie !!!
- Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld
- možnost o zažádání příspěvků Kindergeld ve výši 185EUR/dítě měsíčně
- zajištění ubytování
- náklady na ubytování hradí v plné výši firma

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme podrobnější informace ohledně této aktuální nabídky.

Kontaktní osoba:
Paní Handrejchová Zuzana
Mobil: +49 151 171 12853 a nebo
+420 775 526 428 stačí prozvonit zavolám zpět

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ŘP B
- NJ na středně komunikativní úrovni podmínkou
- vzdělání v oboru truhlář/ stolař nebo podobné zaměření s prokazatelnou dlouhodobější praxí montáží oken/ dveří
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3370662  Dátum zverejnenia: 23.4.2018