Disponet dopravy s NJ Německo Dresden Leipzig

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
18.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá personální společnost Zero-Maxx GmbH hledá pro našeho klienta- významnou německou transportní firmu disponenta kamionové dopravy s komunikativní znalostí německého jazyka.

Místo pracoviště: region Dresden/Leipzig

Náplň práce:
- koordinace dopravy
- komunikace s německými transportními společnostmi

Nástup: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní práci u velké německé transportní firmy
- německá pracovní smlouva
- navazující německá pracovní smlouva přímo s danou transportní firmou/spedicí
- kompletní pojištění v Německu a s tím spojené výhody (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld, Kindergeld atd.)
- atraktivní platové podmínky po převzetí
- příjemné pracovní prostředí a německý kolektiv
- ubytování zdarma

Informace o mzdě a budoucím převzetí:
- nástupní mzda (ve zkušební době třech měsíců) od 1600 EUR čistého
- „převzetí na přímo“ naším klientem a to hned po uplynutí doby 3 měsíců !!!
- navýšení čisté mzdy po převzetí - výše navýšení je na vzájemné dohodě s danou transportní firmou a je závislá na kvalitě odvedený pracovních výsledků

Informace o náboru

Pokud se pro naši nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce na níže uvedenou emailovou adresu pana Ralpha Röhrichta. Životopisy v českém nebo slovenském jazyce nebudou akceptovány!!!

Kontaktní osoba:
Herr Ralph Röhricht
Email: ralph.roehricht@zero-maxx.de (komunikace v něm. jazyce)
Mobil: +49 171 308 32 61

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- zkušenosti s dipečinkem/logistikou podmínkou
- velmi dobré komunikativní znalosti německého jazyka
- mateřský jazyk musí být slovenština či čeština
- polský jazyk výhodou není podmínkou
- zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Oskar-von-Miller Str. 3a
840 51 Essenbach
Německo
ID: 3305665   Dátum zverejnenia: 8.2.2018