Řidič C+E Německo cca. 2500 EUR hrubého

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Oskar von Miller Str. 3a, Essenbach, 84051, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRÁCE V NĚMECKU na německou smlouvu i bez znalosti německého jazyka !!!

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) vhodné kandidáty na pozici řidič kamionové dopravy s ŘP C+E.

Popis a nabídka práce:
- linková nitrostátní doprava pro automobilku BMW pro řidiče bez znalosti něm. jazyka: po-pá, +2x práce o sobotě (extra placené), ubytování na penzionu, český disponent, mzda od 1600 EUR čistého + bonusy

- dálková doprava pro řidiče bez znalosti něm. jazyka: spaní v kabině vozidla, pružná pracovní doba, mzda 1700- 1800 EUR čistého

- dálková doprava pro řidiče s komunikativ. znalosti něm. jazyka: spaní v kabině vozidla, pružná pracovní doba, mzda 1900- 2000 EUR čistého

Výjezdy, lokalita práce: Bavorsko, Sasko, Baden-Würtenberg

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré informace ohledně pracovního nasazení a aktuální nabídky. Zavoláme Vám i zpětně.

Z důvodu markantní poptávky přijímáme řidiče NEUSTÁLE !!!

Pro více informací kontaktujte naše náborové personalisty.

Mobil:
+49 151 171 12853 a nebo +420 775 526 428 stačí prozvonit zavoláme zpět (hovoříme česky)
Email: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové podmínky
- mzda se pohybuje dle typu trasy cca. 2500 EUR hrubého měsíčně
- bonus za ADR 30 EUR !!!
- bonus za pracovní nasazení mimo plachty 100 EUR !!!
- příspěvky Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště
- příspěvek 100 EUR na ubytování měs.
- možné uplatnění příspěvků Kindergeld 180E/měs. na dítě
- německá pracovní smlouva
- kompletní pojištění v Německu
- perspektivní a stabilní práce u německé firmy
- šance pro šikovné řidiče odvádějící solidní pracovní výkon – možnost práce na „přímo“ pozdější převzetí řidiče přímo klientem po vzájemné dohodě
- seriózní jednání
- české a slovenské dispo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Personální německá společnost. Specializujeme se na vyhledávání řidičů kamionové dopravy a následné obsazování pracovní míst po celém Německu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta
- zákl. ADR velkou výhodou
- NJ na komunikativní úrovni výhodou
- praxe min. 2 roky na kamionové dopravě
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- os. vozidlo k dopravě do zaměstnáníPro více informací kontaktujte naše náborové personalisty.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3052900  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500