Pracovník údržby na diaľnici D4 a rýchlostnej ceste R7

Zero Bypass Limited, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
jún/júl 2024
1 445 EUR/mesiacZákladná mzda 1445 € + príplatky podľa Zákonníka práce. Bližšie informácie budú poskytnuté na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na oddelenie cestnej údržby!

Máš vodičský preukaz skupiny „C“ a už ťa nebaví monotónna práca, hodiny, dni a týždne strávené za volantom ďaleko od svojej rodiny? Ak túžiš po zmene, môžeš nájsť zaujímavú prácu u nás na oddelení cestnej údržby.

-O nás:
Sme súkromná firma, zodpovedná za správu a údržbu nového diaľničného obchvatu "nula", diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, ktoré spolu tvoria takmer 60 km. Sme hrdí na to, čo robíme. Naša práca prispieva k bezpečnosti a čistote na "našich" cestách. Naša vášeň a oddanosť tomuto odvetviu neustále prispievajú k bezpečnejšej a plynulejšej premávke v našom regióne.

Ponúkame:
-Stabilné zamestnanie, ktoré nie je ovplyvnené sezónnymi výkyvmi alebo lockdownmi.
-Pracovný režim s kombináciou dlhých a krátkych týždňov, čo ti dáva dostatok voľného
času na trávenie s rodinou a záľubami.
-Príjemné pracovné prostredie a tím skúsených profesionálov, s ktorými môžeš
spolupracovať.

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu a prispievať k vývoju infraštruktúry, ktorá nás všetkých spája, radi ťa privítame. Pošli nám svoj životopis a stan sa neoddeliteľnou súčasťou tímu!

- Príspevok na dopravu
- Stravovanie je plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Možnosť zvýšenia kvalifikácie
- Stabilný zamestnávateľ

Pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom e-mailu uvedeného nižšie. Upozorňujeme, že odpovieme iba vybraným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

Poprosíme uchádzačov, aby sa nehlásili na pozíciu, pokiaľ nie sú držiteľmi vodičského preukazu typu

Počet rokov praxe

1

- flexibilita
- schopnosť pracovať na zmeny (12 hodinové)
- spoľahlivosť
- zdravotná spôsobilosť
- vodičský preukaz typu C

Konzorcium Zero Bypass Limited "Obchvat nula” je koncesionárom bratislavského obchvatu D4-R7 a tvoria ho spoločnosti Cintra, Macquarie Capital a PORR AG.
Táto španielsko-austrálsko-rakúska trojica firiem zabezpečuje v rámci koncesie projekčné práce, kompletnú realizáciu, financovanie, ako aj samotnú prevádzku a údržbu projektu. Po oficiálnom odovzdaní stavby verejnosti bude nasledovať 30-ročná koncesia s prevádzkou a údržbou
Konzorcium uzavrelo v roku 2016 so Slovenskou republikou (v zastúpení Ministerstva Dopravy a Výstavby Slovenskej republiky) koncesnú zmluvu- dohodu o obchodných podmienkach v súvislosti s bratislavským obchvatom D4-R7. Projekt D4-R7 zahŕňa stavbu 27 km dlhého diaľničného úseku (D4) medzi Jarovcami a Račou a cca 32 km úseku rýchlostnej ceny (R7) medzi Prievozom a Holicami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Filipová
Tel.: +421949007166
E-mail: poslať životopis
ID: 4837234  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 445 EUR/mesiac