Elektrikár / Technik informačného systému diaľnice

Zero Bypass Limited, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
január/február 2024
1 745 EUR/mesiacMesačná mzda pozostáva zo základnej zložky mzdy, variabilnej zložky a mesačnej odmeny Priemerná mesačná mzda s príplatkami za prácu sa u pracovníka po odpracovaní jedného roka pohybuje na úrovni od 1795 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikára/technika zodpovedného za údržbu zariadení informačného systému diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7. Spolu s tímom pre kvalitu a údržbu ciest budete spolupracovať na zabezpečení optimálnej prevádzky nového diaľničného obchvatu Bratislavy D4R7.

- Preventívna a nápravná údržba, ako aj oprava a modernizácia elektrických inštalácií a prvkov napájania: trafostanice, záložné zdroje, NN rozvádzače, verejné osvetlenie
- Preventívna a nápravná údržba prvkov informačného systému diaľnice - sčítače dopravy, analyzátory dopravných prúdov, kamerový systém, meteorologické stanice, premenlivé dopravné značenie, váženie za pohybu, atď.
- Pomoc pri zabezpečovaní údržby cestnej komunikácie a odpočívadiel a techniky
- Práca na 12hod zmeny (dlhý/krátky týždeň)
- Platené nadčasy, pracovné pohotovosti počas zastupovania pri PN a dovolenkách

-Stravné plne hradené zamestnávateľom
-Príspevok na ročnú diaľničnú známku
-Školenia
-Stabilný zamestnávateľ
-Príspevok pri narodení dieťaťa

Pošlite nám prosím svoj životopis prostredníctvom e-mailu uvedeného nižšie. Upozorňujeme, že odpovieme iba vybraným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizačná technika, oznamovacia technika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme ctižiadostivých, zručných a technicky zmýšľajúcich jednotlivcov, pre ktorých je práca zároveň koníčkom a ktorí sa radi zoznamujú s novými technológiami a sú univerzálny v oblasti silno a slaboprúdu.
- flexibilita pri práci
- prax na podobných pozíciách
- tímový hráč
- Vyhláška 508/2009 Zz - je možné si ju aktualizovať aj po nástupe
- vodičský preukaz sk. C výhodou (ponúkame aj možnosť získať VP sk.C u nás)

Konzorcium Zero Bypass Limited "Obchvat nula” je koncesionárom bratislavského obchvatu D4-R7 a tvoria ho spoločnosti Cintra, Macquarie Capital a PORR AG.
Táto španielsko-austrálsko-rakúska trojica firiem zabezpečuje v rámci koncesie projekčné práce, kompletnú realizáciu, financovanie, ako aj samotnú prevádzku a údržbu projektu. Po oficiálnom odovzdaní stavby verejnosti bude nasledovať 30-ročná koncesia s prevádzkou a údržbou
Konzorcium uzavrelo v roku 2016 so Slovenskou republikou (v zastúpení Ministerstva Dopravy a Výstavby Slovenskej republiky) koncesnú zmluvu- dohodu o obchodných podmienkach v súvislosti s bratislavským obchvatom D4-R7. Projekt D4-R7 zahŕňa stavbu 27 km dlhého diaľničného úseku (D4) medzi Jarovcami a Račou a cca 32 km úseku rýchlostnej ceny (R7) medzi Prievozom a Holicami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3845187  Dátum zverejnenia: 12.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 745 EUR/mesiac