Asistent manažéra v Košiciach a v Bardejove

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Letná 45, Sever, Slovensko, Košice (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Od 100 EUR/mesiacIde o provízny systém, horná hranica mzdy nie je ohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva:
- v priamej komunikácii s novými a budúcimi klientami
- v predaji a v ľahkej administratíve
- v našich priestoroch v Košiciach budete pomáhať riešiť klientom
prevenciu a ich zdravotné problémy.

Ponúkame
- prácu, ktorá má zmysel a pri ktorej sa budete baviť
- možnosť rozvoja aj v dôchodkovom veku
- možnosť plánovať si pracovnú dobu i rozsah úväzku- napr. práca na 3
dni v týždni
- férové odmeňovanie
- bezplatné školenie bez vstupných nákladov
- podpora a pomoc skúsených kolegov po celú dobu spolupráce
- v budúcnosti môžete byť majiteľom e- shopu bez finančných nákladov

V našom tíme sú ľudia, ktorých baví obchod, zdravý životný štýl a nie sú im ukradnutí zákazníci. Ak viete, čo je to BIOPTRON , snažíte sa variť zdravo, chcete dýchať čistý vzduch a piť čistú vodu, pošlite nám životopis. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, služby,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- záujem o zdravý životný štýl
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť a tímová spolupráca
- skúsenosti s obchodom sú vítané, avšak nie
sú podmienkou

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4432520  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac