Asistent manažéra, predajca, telefonista v Bardejove

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Bardejov, Radničné nám. 14
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fix 200 € -700 eur + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontakt so zákazníkomi, spolupráca s reprezentantami, príprava akcií, pomoc pri výbere výrobkov, poradenstvo.
Práca vhodná pre mladých, ale aj vekovo starších ľudí.

Flexibilný pracovný čas. Bezplatné zaškolenie. Zárobok podľa vášich predstáv. Možnosť získať výrobky zdarma, alebo s výraznou zľavou. Rýchly karierny rast.
Práca na mandátnu zmluvu

Informácie o výberovom konaní

Vážni záujemci pošlite žiadosť na e-mail
Ak si vás vyberieme - pozveme Vás na pohovor mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.2.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť na úrovni, príjemný hlas a vystupovanie, disciplinovanosť , čestnosť a chuť pracovať, vzdelávať sa a napredovať.

ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je súčasťou holdingovej spoločnosti Zepter International, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny tovar vysokej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja.
Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou 30 rokov v 60 krajinách sveta.
Na Slovensku patrí k najlepším značkám vo svojom segmente o čom svedčia ocenenia ako SLOVAK SUPERBRANDS 2016 a zlatá medaila QUDAL 2014/2015.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Letná 45
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Valtošová
Tel.: 0908 277 928
E-mail: poslať životopis
ID: 3308480   Dátum zverejnenia: 12.2.2018