Obchodný zástupca

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.05.2019
od 700 - 1050 (fixná ) - plus mesačná vysoká variabilná zložka (provízie), kvartálne odmeny a ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment predaja, pravidelné reportovanie, zodpovednosť za starostlivosť a komunikáciu so zákazníkom. Vhodné aj pre brigádu, živnosť, MD.

Ponúkame prácu v medzinárodnej spoločnosti v lukratívnej časti mesta Bratislava. Máte možnosť byť súčasťou úspešného kreatívneho tímu: stabilné zázemie, rýchly kariérny rast, nadštandardné vybavenie kancelárií. Práca na mandátnu zmluvu. Uprednostníme kandidátov, ktorí sú zameraní na výsledky a kariéru. Ponúkame príjemnú pracovnú atmosféru, prácu na mandatnú zmluvu, stabilný pracovný tím stabilné zázemie, rýchly kariérny rast, nadštandardné vybavenie kancelárií. Uprednostníme kandidátov, ktorí sú zameraní na výsledky a kariéru.

Ponúkame mimoriadne stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti s najvyžším províznym systémom. Výška fixu koreluje s obchodnou zrelosťou.Bratislava, Nitra, Pezinok, Dunajská streda, Veľký Meder, Komárno, Levice, Liptovský Mikuláš, okolie Bratislava a Bratislava centrála.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou ekonomické alebo obchodné zameranie.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, dodržiavanie etických zásad. Skúsenosti s obchodom.
Zodpovedný postoj a cieľavedomá práca. Ekonomické a analytické myslenie, vzťah k obchodu, komunikácii, dynamika osobnosti a predpoklad k osobnému rastu. Vhodné pre absolventa SŠ, VŠ ale aj senior manažéra/ dôchodcu s obchodnou skúsenosťou.

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2869264  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 - 1050 (fixná ) - plus mesačná vysoká variabilná zložka (provízie), kvartálne odmeny a ročný bonus