Asistent predaja v kancelárii Prešov

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Zepter Slovakia s.r.o, Levočska 20, Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 700 EUR/mesiac, provízny systém cca 600€/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plat 400-800 eur, alebo fix 200e plus provízny systém, telefonický kontakt so zákazníkom-vytváranie databáz, komunikácia s klientom, práca na mandátnu zmluvu,telefonovanie,asistencia manažéra, obchodovanie , starostlivosť o klienta

odmeny navyše,každý mesiac
kariérny postup
flexibilný pracovný čas- 6 hodín
kreatívna práca
bezplatné zaškolenie

Životopis posielať na email [email protected]. Telefonicky informácie nepodávame. Kontaktovať vás budeme na e-mail, kde vám oznámime miesto a čas pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

komunikatívnosť, príjemný hlas, zodpovednosť, čestnosť
chuť učiť sa nové veci a pomáhať
samostatnosť,kreativita
živnosť vítaná

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2732445  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 700 EUR/mesiac, provízny systém cca 600€/mes.