Asistent manažéra v Košiciach

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Námestie osloboditeľov, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Od 100 EUR/mesiacIde o provízny systém, horná hranica mzdy nie je ohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete uplatniť obchodného ducha a skvelú komunikačnú schopnosť?
Hľadáte nový smer vašej obchodnej kariéry?
Patríte k ľuďom, ktorí už nechcú monotónnu prácu?
Naša práca spočíva:
- v priamej komunikácii s novými a budúcimi klientami
- v plánovaní obchodných stretnutí
- v predaji a v ľahkej administratíve
- v obchodovaní s unikátnymi produktami

- flexibilný pracovný čas- individuálne rozvrhnutý
- nulové vstupné investície
- neobmedzené mesačné provízie až 40% z netto obratu
- rýchly kariérny postup
- maximálna podpora zo strany manažmentu
- bezplatné školenia
- zľavy na firemné produkty

V našom tíme sú ľudia, ktorých baví obchod a zdravý životný štýl. Spolu s nami budete pomáhať ľuďom, aby si upevnili zdravie a mali viac radosti zo života.
Starostlivo posúdime všetky životopisy a kontaktovať vás budeme do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, služby,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako to bude vyzerať, až k nám nastúpite?
Každý nováčik u nás prechádza vstupným školením pod vedením trenéra a manažéra. Naučíte sa všetko, čo ako predajca a asistent budete potrebovať.
Baví vás rozprávať sa s ľuďmi a hľadať riešenia pre zlepšenie ich zdravotných problémov?
Ak áno, zašlite nám svoj životopis.

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4590521  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac