Predajca požičovne stavebných strojov Caterpillar a príslušenstva - západné Slovensko

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 10, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne = Bratislava + západné Slovensko
- udržiavanie kontaktov so zákazníkmi pre zvyšovanie predaja požičovne
- vyhľadávanie nových možností uplatnenia produktov na trhu
- prieskum potrieb a požiadaviek zákazníkov a zisťovanie ich spokojnosti
- podpora zo strany kolegov a vedúceho požičovne

Zodpovednosť za obchodnú agendu:
- prenájom strojov a zariadení flotily požičovne
- vypracovanie cenovej ponuky
- odovzdávanie a preberanie strojov a zariadení požičovne
- zabezpečovanie prepravy stroja
- sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov požičovne
- zodpovednosť za úhrady faktúr vystavených za prenájom
- reporting požičovne

Ponúkame :
- zaujímavú prácu pre lídra vo svojom segmente
- motivačný a prehľadný systém odmeňovania závislý od výsledkov práce
- služobný automobil, NTB, tablet, telefón sú samozrejmosťou
- odborné školenia na Slovensku a v zahraničí
- otvorenú firemnú kultúru

Ponuky s motivačným listom a stručným životopisom posielajte prosím e-mailom na: silvia.hyzova@zeppelin.com.
V predmete e-mailu prosím uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať kritériá výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás, ak spĺňate tieto požiadavky:
- rozumiete, rovnako ako my, že zákazník je na prvom mieste
- máte prax v predaji min. 2 roky (aktívny predaj u zákazníkov)
- zvládate námietky
- výborne poznáte stavebný trh v danom regióne
- máte pozitívny vzťah k technike
- máte reprezentatívne vystupovanie
- radi si samostatne plánujete svoj pracovný čas
- Vaše skúsenosti v odbore stavebníctva, príp. v oblasti prenájmu stavebnej techniky - sú pre nás výhodou

Firma Zeppelin SK s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK. Súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica - Kráľová

Kontakt

ID: 512230   Dátum zverejnenia: 11.1.2018