Interný predajca náhradných dielov / skladník - Banská Bystrica

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 250 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy, prislúcha k platu mesačná odmena a v spoločnosti je pravidelne vyplácaný 13. a 14. plat (závislý od hospodárskych výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu do zabehnutého pracovného kolektívu.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- špecifikácia, objednávanie a predaj náhradných dielov
- zabezpečovanie naskladnenia, vyskladnenia a expedície náhradných dielov
- práca s informačným systémom Helios Nephrite
- komunikácia so zákazníkmi
Vzhľadom na manipuláciu s ťažšími bremenami môžeme zamestnať na túto pozíciu len muža.

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDS, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny, 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov, atď

Štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Skladník BB. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Očakávame:
- samostatnosť a flexibilitu
- prozákaznícky prístup
- komunikatívnosť
- počítačové znalosti na užívateľskej úrovni (Microsoft Office)

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hyžová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816187  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac