IT špecialista / analytik

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 1 800 EUR/mesiacNástupná mzda sa pohybuje od 1.600 €, v závislosti od kvality uchádzača, konkrétna mzda bude dohodnutá s uchádzačom na pohovore. Okrem mesačnej mzdy spoločnosť vypláca 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kolegu na pozíciu IT špecialistu. Jeho pracovnou náplňou bude:
- riešenie úloh spojených s prevádzkou informačného systému Helios Nephrite (IS) - (operatíva, prístupy, patchovanie, ovládanie procesov)

- analýza problémových poruchových stavov na rozhraní IS a databázového systému SQL, na ktorom IS pracuje

- podpora užívateľov pracujúcich v prostredí IS

- identifikácia problému, jeho analýza a navrhnutie riešenia
- znalosť programovej a technickej dokumentácie a vedenie predpísanej prevádzkovej evidencie (problémy, zostavy)
- vedenie dokumentácie v oblasti zverenej agendy (spolupráca pri tvorbe projektovej dokumentácie, prevádzkových postupov a smerníc)
- riešenie prevádzkovo-technických problémov na rozhraní výpočtových systémov a informačného systému
- príprava podkladov na realizáciu riešenia do-vývojov a porúch - tzv. zmenové listy
- zabezpečovanie tokov informácií od poskytovateľov riešení k užívateľom
- praktická pomoc pri diagnostike a odstraňovaní závad, pri ktorých bežní užívatelia nevystačia so svojimi znalosťami
- pomoc cez telefón (pri bežných prevádzkových problémoch)
- kontrola automatických jobov

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu spolu s motivačným listom na adresu: [email protected] s uvedením predmetu e-mailu: "IT špecialista". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Základy
SQL - Mierne pokročilý
HTML - Základy
Analytické myslenie - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Úspešný uchádzač by mal mať skúsenosť:
- s administráciou Windows serverov
- s používaním analytických nástrojov
- s prácou s MS Office na veľmi dobrej úrovni
- s testovaním funkcionalít

Výhodou je, ak poznáte / pracovali ste:
- s SQL štruktúrovaným dotazovacím jazykom
- HTML, C#

Z hľadiska osobnostných predpokladov očakávame:
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- samostatnosť , iniciatívu a tvorivosť
- schopnosť myslieť v súvislostiach
- dôslednosť pri plnení zverených úloh
- komunikačné zručnosti

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hyžová
E-mail: poslať životopis
ID: 4801033  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac