Dispečer servisu energetických systémov, Banská Bystrica

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje od 1.300 €, v závislosti od kvality uchádzača. Okrem ZM je v spoločnosti vyplácaný 13. a 14. plat v záväznosti od dosiahnutých hospodárskych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dispečer servisu energetických systémov, centrála Banská Bystrica

  • Koordinuje prácu servisných technikov v súlade s potrebami zákazníkov.
  • Riadi servisné zákazky vyplývajúce z objednávok zákazníkov.
  • Generuje požiadavky na náhradné diely pre realizáciu servisných zásahov.
  • Koordinuje predpísané činnosti, ktoré sú zahrnuté v servisných zmluvách.
  • Uzatvára servisné zákazky, kompletizuje potrebnú dokumentáciu k fakturácii.
  • Zabezpečuje plánovanie servisných činností s ohľadom na maximálne využitie servisných kapacít.
  • Informuje zákazníkov o stave servisu a poskytuje im potrebné riešenia.
  • Komunikuje s dodávateľmi a zabezpečuje dodávky materiálu.

Typický deň na pozícii Dispečer servisu energetických systémov zahŕňa koordináciu práce servisných technikov, plánovanie servisných činností a riešenie požiadaviek zákazníkov. Na pozícii sa stretávaš so širokým spektrom úloh, ktoré ti umožňujú rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti.

Pracovná doba je typicky 8 hodín denne od pondelka do piatku s možnosťou flexibilného pracovného času.

  • Máte radi dynamickú prácu? V našej dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku nájdete práve to! Okrem toho sa u nás môžete sebarealizovať.
  • Nebojte sa nekorektného prístupu. U nás sa tešíte férovému prístupu a spravodlivému ohodnoteniu.
  • Výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív sú u nás samozrejmosťou.
  • Aké sú vaše záujmy? S naším sociálnym programom sa o ne postaráme. Ponúkame príspevky na stravovanie, DDS, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.
  • Chcete sa rozvíjať? U nás máte reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu, školení absolvovaných doma i v zahraničí.

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Na výberový pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

dispečing - výhodou

Počet rokov praxe

2

  • Technické myslenie a dobrá znalosť MS Office (excel, word)
  • Komunikačné schopnosti a prozákaznícke myslenie
  • Dobré organizačné schopnosti a spoľahlivosť
  • Samostatnosť a psychická odolnosť
  • Požadované vzdelanie: Stredné odborné s maturitou
  • Výhodou je znalosť energetických systémov a ich prevádzky

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795761  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac