Dispečer servisu energetických systémov, centrála Banská Bystrica

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa pohybuje od 1.200 €. Okrem ZM je v spoločnosti vyplácaný 13. a 14. plat v záväznosti od dosiahnutých hospodárskych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dispečer riadi a koordinuje prácu servisných technikov v súlade s potrebami zákazníkov. Táto pracovná pozícia obsahuje predovšetkým nasledujúce činnosti:
- zodpovedá za koordináciu servisných technikov ES – plánovanie servisných činností s ohľadom na maximálne využitie servisných kapacít
- riadi servisné zákazky vyplývajúce z objednávok zákazníkov
- generuje požiadavky na náhradné diely pre realizáciu servisných zásahov
- koordinuje predpísané činnosti, ktoré sú zahrnuté v servisných zmluvách
- uzatvára servisné zákazky, kompletizuje potrebnú dokumentáciu k fakturácii

Ponúkame:
- dynamickú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDS, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Na výberový pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

dispečing - výhodou

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie
- dobrá znalosť práce v MS Office (excel, word)
- komunikačné schopnosti a prozákaznícke myslenie
- dobré organizačné schopnosti
- spoľahlivosť a samostatnosť
- psychická odolnosť

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4367852  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac