Technik požičovne strojov - Žilina

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1.000 €, plus provízia vo výške 300 - 1.000 € v závislosti od výkonu, okrem toho firma vypláca 13. a 14. plat (v závislosti od hospodárskych výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov na pobočke
- Tvorba cenových ponúk
- Vykonávanie technických prehliadok zariadení pri ich prebraní od zákazníkov
- Kontrola prevádzkyschopnosti zariadení
- Objednávanie náhradných dielov a servisných prehliadok
- Uzatváranie zmlúv o prenájme strojov
- Vystavovanie faktúr

Ponúkame:
- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorenú firemnú kultúru / výborný kolektív
- sociálny program pre zamestnancov - príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny, 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov, bezplatný kurz anglického jazyka, atď.

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis a motivačný list prosím posielajte na adresu
[email protected] s uvedením predmetu e-mailu: Technik požičovne ZA. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať všetky požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické zručnosti
- komunikatívnosť
- prax pri opravách strojov výhodou
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- vodičský preukaz sk. BE - výhodou

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4311789  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac