Predajca servisných služieb zn. Caterpillar pre východné Slovensko

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda: 1.000 € + variabilná zložka pohybujúca sa priemerne vo výške od 500 € do 1.500 € (strop nie je stanovený)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za viac ako 25 rokov existencie firmy so značkou Caterpillar sme sa stali lídrom na trhu stavebnej techniky. Pre udržanie tejto pozície hľadáme kolegu, ktorý zapadne do tímu a pomôže nám napĺňať naše ciele. Nepotrebuješ mať za sebou zásadnú prax, v priebehu prvého roka ťa v rámci adaptačného procesu naučíme všetko potrebné.
Tvojou úlohou na pozícii obchodníka bude:
- predaj servisných služieb stavebných strojov Caterpillar na východnom Slovensku (súčasťou je vypracúvanie ponúk na servisné služby podľa požiadaviek zákazníkov)
- aktívna starostlivosť o zverených zákazníkov
- zodpovedať za plnenie dohodnutého predajného plánu
- CRM administratíva
- účasť na projektoch, o ktorých sa dozviete viac na adrese: www.youtube.com/user/PZCATSVK

Ponúkame :
- prácu obchodníka v regióne východného Slovenska
- motivačný a prehľadný systém odmeňovania závislý od výsledkov práce
- služobný automobil, NTB, tablet, telefón sú samozrejmosťou
- odborné školenia
- otvorenú firemnú kultúru

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Predajca servisných služieb - KE. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Ťa, ak spĺňaš tieto požiadavky:
- rozumieš, rovnako ako my, že zákazník je na prvom mieste
- ak si človek, ktorý v živote hľadá cesty, ako sa veci dajú, nie naopak
- ak máš za sebou technické vzdelanie, alebo je technika pre teba koníčkom
- ak máš znalosť anglického jazyka minimálne na A2 / B1
- ak dokážeš zvládať námietky druhej strany
- ak sa vieš prispôsobiť meniacemu sa prostrediu
- ak si rád samostatne plánuješ svoj pracovný čas
- ideálny kandidát má za sebou prax so špecifikáciou a predajom náhradných dielov

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4131204  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac