KAM / Manažér pre kľúčových zákazníkov požičovne stavebných strojov

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1.000 € , k tomu prislúcha variabilná zložka štandardne sa pohybujúca v rozmedzí od 100% - 150% základnej mzdy, bez horného stropu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu, ktorý zapadne do tímu požičovne a pomôže nám napĺňať naše ciele.
Tvojou náplňou na pozícii KAM požičovne stavebných strojov v rámci SR bude:
- dosahovať plány tržieb z prenájmu strojov a zariadení požičovne u kľúčových zákazníkov
- udržiavať a rozvíjať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi - cca 70% zákazníkov / projektov je na západnom Slovensku
- udržiavať databázu stavebných projektov zákazníkov
- proaktívne vyhľadávať nových zákazníkov (národné / nadnárodné firmy)
- pravidelne aktualizovať cenové ponuky prenájmu strojov a zariadení
- monitorovať aktivity konkurencie

Systém práce:
- efektívne plánovanie a následná realizácia aktivít / návštev
- 4 dni práca v teréne, 1 deň administratíva
- 40+ návštev u zákazníkov mesačne

Ponúkame :
- zaujímavú a kreatívnu prácu samostatného obchodníka
- motivačný a prehľadný systém odmeňovania závislý od výsledkov práce
- služobný automobil, NTB, tablet, telefón sú samozrejmosťou
- odborné školenia
- otvorenú firemnú kultúru
- sociálny program - príspevky na stravovanie, DDP, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny)

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: "KAM RENT". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Ťa, ak spĺňaš tieto požiadavky:
- si senior obchodník s praxou, ktorý si rád samostatne plánuje svoj pracovný čas
- rozumieš, rovnako ako my, že zákazník je na prvom mieste
- poznáš obchodný cyklus
- máš obraz o stavebnom trhu v rámci SR
- máš pozitívny vzťah k technike
- máš reprezentatívne vystupovanie

Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni čítaného textu.

Skúsenosti v oblasti stavebníctva, príp. v oblasti prenájmu stavebnej techniky - sú pre nás výhodou.

Optimálne bydlisko kandidáta je medzi BA - BB

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4061165  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac