Asistent/ka vedúceho pobočky Zeppelin SK, Caterpillar, Košice

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Železiarenská, Šaca
Termín nástupu
15.11.2019
Nástupná základná mzda vo výške 750 € + mesačné odmeny vo výške 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou činnosťou zabezpečuje administratívny chod pobočky vrátane kancelárskych potrieb, rozmnožovanie/kopírovanie dokumentov, odosielanie a príjem došlej pošty, odvody do banky, zásobovanie kuchynky atď.
Zabezpečuje styk s poštou a kuriérnymi službami.
Zodpovedá za objednávanie, vydávanie a evidenciu stravných lístkov v rámci pobočky.
Kontroluje, eviduje, objednáva respektíve dopĺňa ochranné pracovné prostriedky.
Fakturuje servisné zákazky, vedie evidenciu hodín mechanikov, distribúciou a archiváciou faktúr prispieva k ukončeniu servisných zákaziek.
Vedie dochádzku zamestnancov pobočky.
V prípade neprítomnosti čiastočne zastupuje dispečera pobočky.

Ponúkame:
- dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
- atraktívne pracovné prostredie
- výborný kolektív, dobrú atmosféru a otvorené vzťahy
- pravidelné školenia
- benefity - mobilný telefón, príspevky na šport, kultúru, zdravotnú starostlivosť, životné a pracovné jubileá, kurz anglického jazyka a pod.

Štruktúrovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Asistent/ka vedúceho pobočky KE. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aktívna znalosť Microsoft Office.
Komunikatívnosť, ochota a asertivita voči zákazníkom.
Kultivovanosť vystupovania.
Časová flexibilita a ochota učiť sa.
Schopnosť tímovej spolupráce.
Zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zverených úloh.

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3789788  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná základná mzda vo výške 750 € + mesačné odmeny vo výške 150€