Predajca / predajkyňa požičovne stavebných strojov Caterpillar - pobočka Bratislava

Zeppelin SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1.000€ , k tomu prislúcha variabilná zložka štandardne sa pohybujúca v rozmedzí od 50% - 150% základnej mzdy), bez horného stropu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý zapadne do tímu požičovne a pomôže nám napĺňať naše ciele.
Tvojou náplňou na pozícii obchodníka požičovne stavebných strojov bude:
- prostredníctvom aktívneho vyhľadávania nových zákazníkov vo zverenom regióne (Bratislava a okolie) a udržiavania kontaktov so zákazníkmi budeš zodpovedný za plnenie dohodnutého predajného plánu prenájmu strojov a zariadení flotily požičovne:
- vypracovávanie cenových ponúk
- zabezpečovanie prepravy prenajímaných strojov
- vyhľadávanie nových možností uplatnenia produktov na trhu
- sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov požičovne
- zodpovednosť za úhrady faktúr vystavených za prenájom
- prieskum potrieb a požiadaviek zákazníkov a zisťovanie ich spokojnosti
- CRM administratíva

Ponúkame :
- zaujímavú a kreatívnu prácu obchodníka
- motivačný a prehľadný systém odmeňovania závislý od výsledkov práce
- služobný automobil, NTB, tablet, telefón sú samozrejmosťou
- odborné školenia
- otvorenú firemnú kultúru, výborný pracovný kolektív
- sociálny program - príspevky na stravovanie, DDP, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny, teambuildingové aktivity, atď.)

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: "Predajca požičovne Bratislava". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás, ak spĺňate tieto požiadavky:
- rozumiete, rovnako ako my, že zákazník je na prvom mieste
- zvládate námietky
- poznáte stavebný trh v danom regióne
- máte pozitívny vzťah k technike
- máte reprezentatívne vystupovanie
- radi si samostatne plánujete svoj pracovný čas

Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni čítaného textu.

Vaše skúsenosti v odbore stavebníctva, príp. v oblasti prenájmu stavebnej techniky - sú pre nás výhodou, rovnako ako skúsenosti v predaji.

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3579686  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac