Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar, pobočka Bratislava

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 10, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálna nástupná mzda je od 1000 € a vyššie - v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + navyše 13. ,14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do servisného strediska v Bratislave, ktorý zapadne do tímu a pomôže nám napĺňať naše ciele. Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov zn. Caterpillar
- diagnostikovať poruchu a zabezpečiť opravu stavebných strojov
- noví kolegovia vykonávajú servisné práce na začiatku na dielni, neskôr prechádzajú na samostatnú prácu v teréne - priamo u zákazníkov (majú pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma)

Ponúkame:
- dynamickú a zmysluplnú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu
- pre mimobratislavských kolegov vieme zabezpečiť ubytovanie v Bratislave

Štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom, prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: "Servisný mechanik Bratislava". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov
- základná znalosť anglického jazyka
- čítanie elektrických a hydraulických schém - výhodou
- práca s diagnostikou strojov - výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie

Firma Zeppelin SK s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK. Súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica - Kráľová

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Hyžová
E-mail: poslať životopis
ID: 3574259   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna nástupná mzda je od 1000 € a vyššie - v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + navyše 13. ,14. plat