Caterpillar - Servisný mechanik stavebných strojov - Žilina

Zeppelin SK s.r.o.

Miesto práce
Hruštiny 33, Žilina, Žilinský kraj
Termín nástupu
15.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie servisu stavebných strojov.
- Realizácia diagnostiky poruchy stroja za pomoci notebooku. Diagnostika je v anglickom jazyku.
- Servisné práce mechanik vykonáva na začiatku v dielni, postupne prechádza na samostatnú prácu v teréne - opravu stavebných strojov priamo u zákazníka (na mieste, kde sa pokazia). Poľný mechanik má k výkonu práce pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma.

Ponúkame:
- dynamickú a zmysluplnú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu

Štrukturovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: silvia.hyzova@zeppelin.com s uvedením predmetu: Servisný mechanik - pobočka Žilina. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka, technické, elektrotechnické, strojárske, mechatronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov/automobilov
- technická ANJ (čítanie manuálov v ANJ)- výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- vodičský preukaz typu C - výhodou

Firma Zeppelin SK s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK. Súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zvolenská cesta 14605/50
974 05 Banská Bystrica - Kráľová
ID: 2853190   Dátum zverejnenia: 10.8.2017