Čašníčka/ barista /shop assistant v Zeppelin cafe

Zeppelin company, s. r. o.

Miesto práce
Sedlárska 10, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4€-4,50Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá kaviareň s predajom pekárenských a cukrárenských výrobkov a suvenírmi v centre mesta, ktorá hľadá milých, ústretových a usmievavých ľudí, ktorí radi pracujú s ľuďmi.
Ponúkame pracovnú pozíciu v našej kombinovanej prevádzke:
ČAŠNÍK/ČKA/ BARISTA/ SALES ASISTATNT- ide o kombinovánu prevádzku

Prax v gastronómii je nutnosťou. Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť sa učiť nové veci a byť milý a šikovný človek so stálym úsmevom na tvári. Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka na dobrej komunikačnej úrovni, nakoľko je prevádzka kombinovaná a v prednej časti sú suveníry. Väčšina zákazníkov je z cudziny.
Uchádzač musí mať prax v gastro prevádzke alebo kontakt s predajom v kamennom obchode.

Práca na TPP, alebo Brigáda vhodná aj pre študentov:)
Nástupný plat - 4Eur, po 3 mesiacoch, po skončení skúšobnej doby 4,50Eur
Iné výhody
- Výborný kolektív
- Dobré vzťahy na pracovisku
- Vyplácanie 2 krát mesačne
- rôzne kurzy- baristický, ...

V prípade záujmu mi pošlite životopis, fotku.

[email protected]

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem kontaktujte ma mailom na: [email protected]
alebo telefonicky:0903 557 687, 0911 110 287
Poprosím priložiť životopis aj fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí zručnosť a milý prístup:)
Požiadavky na pozíciu čašníčky, baristu, sales asistenta: Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka ( Anglický, Nemecký jazyk)na dobrej komunikatívnej úrovni, zručnosť, komunikatívnosť.

Kombinovaná prevádzka pozostávajúca z
kaviarne s predajom pekárenských a cukrárenských výrobkov a
suvenírov s širokou ponukou darčekových predmetov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1357655  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€-4,50Eur