Pridajte sa k nášmu úspešnému obchodnému tímu ako Business administrator

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Od 1 260 EUR/mesiacnástup 1260€, po skúšobnej dobe 1390€ až 1540€ podľa vašich schopností + odmeny do 150€ + 40€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava podkladov pre uzatváranie obchodov pre produkty rady NIXUS (www.nixus2protect.com)​
  • Vypracovanie ponúk pre klientov
  • Sledovanie tendrov, rozbor a komplexná príprava podkladov pre tendre
  • Práca s ERP a CRM systémom
  • Práca v MS office, tvorba cenníkov, štatistík a obchodných analýz
  • Ostatná administratíva vyplývajúca z činnosti obchodného oddelenia, backoffice
  • Na základe rozhodnutia nadriadeného účasť na výstavách, obchodných stretnutiach v SR aj v zahraničí
  • Starostlivosť o klienta v prípade jeho návštevy v priestoroch firmy, príp. spoločné absolvovanie programu (večera, recepcia, kultúrne podujatie,...)

​Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, samostatných a so zmyslom pre organizáciu práce i riadenie tímu. Čaká na vás kopec práce , výziev posunúť seba aj firmu dopredu. Absolvovanie dodatočných externých školení pri postupe na vyššiu pozíciu.

Ročné prémie až do 50% zo základného platu. Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce. Príspevky pri životných a pracovných výročiach. Firemné akcie min. dvakrát do roka. Príspevky na stravu nad rámec zákona, stravné v hodnote 6,00€. Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN. Bonus za dochádzku 40 €, Príspevok na DDS 3% z hrubej mzdy.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Ak ste technický typ so zdravou asertivitou a organizačnými schopnosťami, skvelo zapadnete do nášho tímu! Je nevyhnutné, aby ste dokázali  plynule komunikovať v anglickom jazyku. VP skupiny B nevyhnutný, ak ste nastavený tak, že občasné cestovanie je pre Vás benefitom, táto práca je práve pre Vás!

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marianna Baluchová
Tel.: +421908908880
E-mail: poslať životopis
ID: 4832369  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac