Nákupca junior

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
1 260 - 1 410 EUR/mesiacnástupný plat 1150€, po ukončení skúšobnej doby 1260€ + mesačné odmeny do 150€ + ostatné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nákup/objednávanie tovaru (operatívny a plánovaný nákup) podľa pokynov nadriadeného alebo požiadaviek výroby
evidencia v systéme sledovanie dodacích termínov
kontrola a udržiavanie stavu zásob podľa nastavených požiadaviek spoločnosti
komunikácia s obchodnými partnermi a riešenie prípadných problémov
úzka spolupráca s viacerými oddeleniami v rámci spoločnosti
súčinnosť pri inventúrach (pravidelných a mimoriadnych)

Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, samostatných a so zmyslom pre organizáciu práce i riadenie tímu
Čaká na vás kopec práce , výziev posunúť seba aj firmu dopredu.
Absolvovanie dodatočných externých školení pri postupe na vyššiu pozíciu
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach
Firemné akcie min. dvakrát do roka
Príspevky na stravu nad rámec zákona
Stravné v hodnote 6,00€
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /
Bonus za dochádzku 40 €, Príspevok na DDS 3%

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme len vybratých uchádzačov na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojár - technické zameranie výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
QI informačný systém alebo iný napr. SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

strojár, zručnosť, technické myslenie, zodpovednosť, kritické myslenie, odolnosť voči stresu, dôslednosť, dobré komunikačné schopnosti a kooperácie s kolegami v tíme

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4825307  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac