Obsluha rezacích a tlačiarenských strojov - plottrov

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
980 - 1 280 EUR/mesiacnástupný plat 980€, po ukončení skúšobnej doby až do 1030€ + mesačné odmeny - až do 150€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou modernej firmy, ktorá má netradičný produkt!
Ponúkame Vám komfortnú prácu v stabilnom tíme.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- obsluha veľkoformátového rezacieho plottra. Stroj popisuje a vyrezáva diely. Pozri video - https://www.youtube.com/watch?v=1ZDG7mVPTyE
- termo sublimačný transfer na textílie. Ide o prenos farby, ktorá sa najprv natlačí na papier a potom sa prenáša z papiera na látku pomocou teploty
- tlač na veľkoplošných digitálnych tlačiarňach Roland
- ponúkaná práca je na 2 zmeny

Ročné prémie až do 50% zo základného platu.
Príspevky pri životných a pracovných výročiach až do 500€.
Firemné akcie min. dvakrát do roka.
Príspevky na stravu nad rámec zákona (4€ prepláca zamestnávateľ )
Stravné lístky v hodnote 5,50€.
Príspevok na dopravu pre bývajúcich mimo TN.
Bonus za prítomnosť 30€.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Obsluha podobných tlačových alebo blízkych technológií je výhodou, nie však podmienkou, stačí zvládať jednoduchú prácu s počítačom. Radi Vás zaučíme.
Práca je vhodná pre mužov.

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4589522  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac