Operátor zváračky plastov

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
840 - 1 185 EUR/mesiacnástupný plat 800€, po ukončení skúšobnej doby€ 840 + mesačné odmeny do 150€ + kvalifikačný príplatok do 195€ + ostatné príplatky za nadčas, dochádzku ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha zváracích strojov na plasty
* prípravné práce pred samotným zváraním
* zváranie-spájanie technických textílií a fólií na báze PVC
* práca nie je monotónna a
je dvojzmennej prevádzke v čase /6:00 -14:00, 14:00 - 22:00/

Staňte sa súčasťou modernej firmy, ktorá ponúka svojim zamestnancom istotu a stabilitu. Sme spoločnosť, ktorej na zamestnancoch záleží!
Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu.
Ročné prémie až do 50% zo základného platu.
Príspevky pri životných a pracovných výročiach až do 500€.
Firemné akcie min. dvakrát do roka.
Príspevky na stravu nad rámec zákona (4€ prepláca zamestnávateľ )
Stravné lístky v hodnote 5,50€.
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /.
Bonus za prítomnosť 30€

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a precíznosť pri obsluhe strojov.
- výhodou je prax v strojárskej, elektrotechnickej, textilnej alebo podobnej výrobe.
- skvelá práca aj pre šikovných absolventov škôl

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4583493  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac