Zámočník-Zvárač

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 350 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe úprava platu podľa schopností + nárok na mesačné odmeny. Celková hrubá mzda až do 1150€ + príplatok za zváranie 200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zváranie konštrukčných a nerezových ocelí do celkov / požadujeme zváračský preukaz /
* montáž oceľových konštrukcií.
* zváračské a zámočnícke práce
* rezanie, brúsenie a povrchová úprava zvarov oceľ. konštrukcie
* kompletovanie výrobkov, balenie, manipulácia s výrobkami, opravy.
* práca je rôznorodá a je v jednozmennej prevádzke

Staňte sa súčasťou modernej firmy, ktorá ponúka svojim zamestnancom istotu a stabilitu. Sme spoločnosť, ktorej na zamestnancoch záleží!
Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu.
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach až do 500€
Firemné akcie min. dvakrát do roka
Príspevky na stravu nad rámec zákona (4€ prepláca zamestnávateľ )
Stravné lístky v hodnote 5,50€
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /
Bonus za prítomnosť 30€

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické zameranie,

Ostatné znalosti

Zváranie (TIG) - Mierne pokročilý
Zváranie MIG/MAG CO2 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, technické myslenie, chuť pracovať, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav.

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4177525  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac