Pracovník Technickej prípravy - výroby

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika 7443, Trenčín
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
1 000 - 1 350 EUR/mesiac1200€ po skúšobnej dobe + odmeny podľa výkonu a vedomostí 90€ až 150€ + ročné prémie až do 50% zákl. mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie obchodných objednávok do výroby. Tvorba výrobných zákaziek. Rozklad zákaziek podľa TECHNOLÓGIÍ, výpočet náročností jednotlivých operácii, normovanie.
Tvorba kusovníkov, výrobných postupov, kooperácií. Schvaľovanie kusovníkov, postupov. Kontrola noriem po skončení zákazky, prípadná ich oprava.
Zakladanie nových položiek, udržovanie informačného systému v aktuálnom stave, nezhody s dokumentáciou.

Poloflexibilný pracovný čas,
Možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu, čaká na vás kopec práce , výziev posunúť seba aj firmu dopredu
Absolvovanie dodatočných externých školení pri postupe na vyššiu pozíciu
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach
Firemné akcie min. dvakrát do roka
Príspevky na stravu nad rámec zákona
Stravné lístky v hodnote 4,50€
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /
Bonus za dochádzku

Zašlite prosím svoj životopis a kontaktné údaje na adresu [email protected]. Kontaktujeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, textilná výroba, technické zameranie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Prax v tvorbe TPV, v používaní firemného informačného systému, samostatnosť, časová flexibilita, dôslednosť, technické myslenie, znalosť textilnej alebo strojárskej výroby výhoda. Práca s informačným systémom QI alebo skúsenosti s implementáciou iného IS výhoda.

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3623203  Dátum zverejnenia: 30.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac