Reagujte bez životopisu

Skladník

Zepelin, s.r.o.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika 7443, Trenčín
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
975 - 1 320 EUR/mesiacnástupný plat 905€, po skončení skúšobnej doby 975€+mesačné odmeny do 150€ + kvalifikačný príplatok do 195€ - prehodnocovaný raz za pol roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príjem/ výdaj materiálu
* vstupná kontrola materiálov, manipulácia v sklade
* práca s el. VZV, nakládka tovaru, vyexpedovanie tovaru
* inventúry, skladové reporty, práca s PC
* nahlasovanie a výdaj nebezpečného a triedeného odpadu
* lokálny nákup materiálu
* udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch a na dvore

Staňte sa súčasťou modernej firmy, ktorá ponúka svojim zamestnancom istotu a stabilitu. Sme spoločnosť, ktorej na zamestnancoch záleží!
Ponúkame možnosť kariérneho postupu pre šikovných, zručných a so zmyslom pre organizáciu práce a vedenie kolektívu.
Ročné prémie až do 50% zo základného platu
Všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce
Príspevky pri životných a pracovných výročiach až do 500€
Firemné akcie min. dvakrát do roka
Príspevky na stravu nad rámec zákona (4€ prepláca zamestnávateľ )
Stravné lístky v hodnote 5,50€
Príspevok na dopravu pre cezpoľných / bývajúcich mimo TN /
Bonus za prítomnosť 30€
Pracovný čas nástup medzi 6:00 - 7:30 / striedanie sa s kolegom, aby bola zabezpečená - pokrytá aj časť druhej zmeny.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov, z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
QI informačný systém - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s informačným systémom QI alebo iným podnikovým informačným systémom napr. SAP.
Vodičský preukaz sk. B.
Schopnosť dokončiť úlohy až do konca. Pedantnosť a schopnosť zorganizovať si prácu tak, aby bol chod skladu bezproblémový.

Sme špičkou na trhu a najväčší európsky výrobca pneumatických stanov a eventových produktov s viac ako 28 ročnou tradíciou.
ZEPELIN investuje do vývoja nových produktov založených na technických textíliách a polymerických filmoch.
Mnohé z našich riešení sú chránené medzinárodnými patentmi.
Našim top produktom je výroba stanov pre záchranárske a ozbrojené zložky či civilnú ochranu.
Viac info o nás na www.zepelin.eu a www.nixus2protect.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3121910  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 975 EUR/mesiac