Obchodný manažér Junior

Zeocem, a.s.

Miesto práce
Bystré
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmzda od 1.100 Eur (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností zamestnanca)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o zverených zákazníkov z oblasti produktov určených do stavebníctva
- vyhľadávanie nových odberateľov a ďalších informácií resp. štúdií na základe zadania SENIOR obchodného manažéra
- zabezpečenie realizácie objednávok a ďalších požiadaviek zákazníkov vo vnútri spoločnosti
- zabezpečenie vedenia komplexnej obchodnej evidencie
- príprava podkladov pre obchodné rokovania SENIOR manažéra
- príprava podkladov pre uzatváranie zmlúv a realizáciu objednávok
- Prehlbovanie znalostí podniku o využitie zeolitu v stavebníctve

Ponúkame:
- zaujímavú a perspektívnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve
- stabilnú pracovnú pozíciu s možnosťou ďalšieho profesného rastu
- prácu v medzinárodnej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, manažérsky , ekonomický alebo stavebný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti, resp. vzdelanie v stavebníctve, výrobe stavebných hmôt, resp. stavebnej chémii výhodou.
Znalosť angličtiny podmienkou, nemčina, poľština výhodou .
Ochota na sebe pracovať a učiť sa.
Samostatnosť a zodpovednosť.
Skúsenosti s obchodnou činnosťou výhodou.
Loajálnosť voči zamestnávateľovi

Zeocem, a.s. je členom skupiny, ktorá je jedným z najväčších producentov výrobkov z prírodného zeolitu na svete.
Tieto výrobky majú široké využitie v poľnohospodárstve, chovateľstve, stavebníctve, pri ochrane životného prostredia, pri čistení vôd a spalín a v rôznych odvetviach priemyslu.
K podpore nášho globálneho rastu hľadáme do svojho tímu nového kolegu.
Sídlo firmy a hlavná kancelária je v Bystrom, okr. Vranov nad Topľou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

282
09434 Bystré 282

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Pavliščák
Tel.: 057 / 7862022
E-mail: poslať životopis
ID: 3965317  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac