Elektroúdržbár

ZEOCEM s.r.o.

Miesto práce
Bystré
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac(Vašu mzdu dohodneme podľa Vašich schopností a skúseností, ktoré objektívne oceníme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroúdržbár:

- Zabezpečuje bezproblémový chod VN trafostanice 22kV/6kV/0,4 kV.

- Odstraňuje prevádzkové poruchy na výrobných linkách a zabezpečuje ich         plynulý chod v nepretržitej prevádzke.

- Musí mať platnú vyhlášku č.508 § 23 bez obmedzenia napätia.

- Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím

- Istota finančného ohodnotenia

- Dobré pracovné podmienky

- Príjemný pracovný kolektív

- Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

- Príspevok na III. pilier

- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

- Kultúrne a spoločenské akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:

- Platnú vyhlášku č.508 § 23 bez obmedzenia napätia

- Zodpovednosť a pohotovosť

- Schopnosť operatívne riešiť problémy

- Skúsenosti s elektroúdržbou

- Pracovitosť

- Schopnosť pracovať v tíme

Zeocem s.r.o. je členom skupiny, ktorá je jedným z najväčších producentov výrobkov z prírodného zeolitu na svete.

Tieto výrobky majú široké využitie v poľnohospodárstve, chovateľstve, stavebníctve, pri ochrane životného prostredia, pri čistení vôd a spalín a v rôznych odvetviach priemyslu.

K podpore nášho globálneho rastu hľadáme do svojho tímu nových kolegov.

Sídlo firmy a hlavná kancelária je v Bystrom, okr. Vranov nad Topľou, ďalšiu kanceláriu má firma v Košiciach v BCK Štúrova 27.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3253524  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac