Logo ZENTURY, s. r. o.

Hlavný účtovník

ZENTURY, s. r. o.

Miesto práce
Piaristická, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie a spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva

Sledovanie aktuálnych legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovníctva a miezd

Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladne, bankových výpisov, interných dokladov a dlhodobého majetku

Kontrola a inventarizácia účtov, účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke

Zabezpečovanie úplnosti úplnosti a správnosti účtovnej a daňovej evidencie

Súčinnosť pri audite a príprava potrebných podkladov k auditu

Vedenie personalistiky a spracovanie miezd

Komunikácia s príslušnými inštitúciami

Spracovanie DPH - príprava daňových priznaní k DPH, KV a SV

Vypracovanie kvartálnej, ročnej účtovnej závierky

Vypracovanie daňových priznaní

Vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení

Príspevok na stravovanie

Práca v stabilnej spoločnosti

Dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Analytické myslenie

Samostatnosť

Spoľahlivosť

Flexibilita

Proaktívny prístup

Tímová spolupráca

Komunikatívnosť

Pracovitosť

Zentury, s.r.o. je moderná a dynamická ekonomicko-účtovná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie kvalitných ekonomických, účtovných a daňových služieb pre firmy všetkých veľkostí a typov. Naša spoločnosť vznikla s cieľom priniesť inovatívne riešenia do oblasti ekonómie, účtovníctva, daní s cieľom pomôcť klientom zlepšiť efektivitu ich podnikania.

V našom tíme máme skúsených právnikov s dlhoročnou praxou, ekonómov a daňových poradcov, ktorí sú pripravení pomôcť s akýmkoľvek ekonomickým, daňovým a účtovným problémom. Naša spoločnosť vie poskytnúť presné a spoľahlivé služby v oblasti daní, ekonómie a účtovníctva.

V rámci realitnej činnosti ponúkame aj prípravu a vyhotovenie rôznych zmlúv súvisiacich s prevodom nehnuteľností, dohôd a spracovanie odborných stanovísk v súvislosti s oceňovaním nehnuteľností.

Spoločnosť Zentury, s.r.o. má vydané osvedčenie, ktorým je oprávnená poskytovať služby v oblasti dobrovoľných dražieb podľa zákona č. 527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách.

Bližšie informácie o spoločnosti získate na internetovej stránke www.zentury.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810871  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.