Reagujte bez životopisu

Key Account Manager (stredné Slovensko)

Zentiva

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

  • VŠ vzdelanie (medicínskeho, farmaceutického, prírodovedeckého smeru výhodou)
  • praktické skúsenosti na pozícií Manažér pre kľúčových zákazníkov v oblasti onkológie
  • analytické a obchodné zručnosti
  • tvorba analýz, plánov a budgetov
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • PC znalosti: MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Windows, internet
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Čo ponúkame?

  • priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno
  • základný plat: od 2400 € (v závislosti od seniority)

Čo bude vaša práca?

  • Vyhľadávať a rozvíjať biznisové príležitosti v oblasti onkológie, hematoonkológie.
  • Monitorovanie a pochopenie dynamiky trhu (relevantnej pre produkty).
  • Predpovedanie trhových trendov.
  • Definícia strategických cieľov (umiestnenie onkologických produktov na trh v adekvátnom časovom rámci, kľúčové faktory úspechu)
  • Vypracovanie relevantných taktických plánov, plánov kampane, meranie pokroku v každom onkologickom centre.
  • Poskytnite potrebných odborných znalostí a nástrojov na predaj produktov vrátane produktových školení a relevantných klinických dokumentov.
  • Budovanie a rozvoj vzťahov s kľúčovými názorovými lídrami v každom relevantnom centre.
  • Koordinácia aktivít s produktovým a obchodným manažérom pre onkológiu, ako aj s medicínskym oddelením.
  • Kraje: Banskobystrický, Žilinský, Trenčiansky

* Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdalena Zacharová
E-mail: poslať životopis