Medical Representative (DS, SA,SC, GA, KN, HC)

Zentiva

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vaša práca?

  • aktívna implementácia aktuálnej produktovej a obchodnej stratégie s cieľom plnenia stanovených predajných cieľov
  • zodpovednosť za predaj produktov v nadväznosti na rozpočet
  • podporovanie udržania postavenia spoločnosti na trhu
  • podporovanie stratégie a vízie spoločnosti
  • pravidelné analýzy a reportovanie aktivít v internom systéme
  • získavanie informácií o situácií na trhu, trendoch ...
  • navrhovanie potrebných aktivít a opatrení
  • terapeutická oblasť: Reu, ORT, NEU, GP, Pedopsy
  • okresy: DS, SA,SC, GA, KN, HC
  • ide o zastupovanie materskej a rodičovskej dovolenky

Čo požadujeme?

  • VŠ vzdelanie (medicínskeho, farmacutického, prírodovedeckého výhodou)
  • analytické a obchodné zručnosti
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • PC znalosti: MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Windows, internet

Čo ponúkame?

  • skvelé miesto pre sebarealizáciu
  • tréning potrebných vedomostí a schopností
  • základný plat jnastavovaný v závislosti od seniority
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa