Regulatory Affairs Specialist (SK, Bratislava)

Zentiva

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vaša práca?
  • Zodpovednosť za registráciu liečiv, predĺžení registrácie a zmien v registrácii v spolupráci s príslušnými zodpovednými orgánmi a za dodržiavanie právnych noriem a postupov.
  • Podanie registračnej dokumentácie načas, zodpovednosť za preklady príslušných dokumentov - informácie o lieku (SmPC, PIL, označenie obalu, atď.), administratívna kontrola úplnosti a správnosti dokumentácie, špecifické zmeny v dokumentáciíi, zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť poskytovaných informácií.
  • Jednanie so zodpovednými pracovníkmi externých inštitúcií (ŠÚKL, ministerstvá, poisťovne..), s odbornými zdravotnými expertmi a odborným zdravotnými organizáciami.
  • Spolupráca na príprave registračnej stratégie pre produkty plánované do registračného procesu v spolupráci s korporátnym RA.
  • Monitoring lokálnej legislatívy v zmysle požiadaviek alebo očakávaných zmien a ich implementácia do interných postupov spoločnosti.
  • Reporting, spolupráca s ostatnými útvarmi.

  • Ide o zastupovanie materskej dovolenky.

Čo ponúkame?
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti od seniority
• priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
• 5 dní dovolenky navyše
• nadštandarné pracovné voľno
• ďalšie nadštandardné výhody v zmysle politiky benefitov
• miesto výkonu práce: Bratislava

Čo požadujeme?
• VŠ vzdelanie (prednostne prírodné a humanitné vedy, medicína)
• prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
• znalosť príslušnej legislatívy, prehľad v odbornej problematike
• orientácia v špecifikách registračného procesu
• analytické myslenie, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• anglický jazyk
• PC: Windows, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Internet

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa