Key Account Manager (región: Západné a Stredné Slovensko)

Zentiva

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?
  • VŠ vzdelanie (medicínskeho, farmaceutického, prírodovedeckého smeru výhodou)
  • Skúsenosti práce s injekčnou formou aplikovanou pomocou medical device v terapeutickej oblasti Skleróza Multiplex s SM centrami na Slovensku
  • Skúsenosti práce s neurológmi
  • Analytické a obchodné zručnosti
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • PC znalosti: MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Windows, internet
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Čo ponúkame?
  • pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
  • služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook
  • nadštandarné pracovné voľno

Čo bude vaša práca?
  • Odborná komunikácia s lekármi-špecialistami NEU z SM centier, taktiež s hlavnými sestrami SM centra.
  • Rozvoj a udržovanie vzťahov s klientami ( lekári, zdravotné sestry z SM centra).
  • Realizácia pravidelných návštev SM centier.
  • Monitorovanie situácie v pridelenom regióne, identifikácia potenciálu ďalších možností spolupráce s SM centrami.
  • Realizácia všetkých potrebných administratívnych úkonov spojených so spoluprácou s lekármi a sestrami.
  • Organizácia prezentačných a odborných stretnutí s klientami.
  • Aktívna participácia na príprave stratégie predaja, dodržiavanie marketingových kampaní.
  • Spolupráca a aktívna účasť na príprave odborných seminárov a kongresov.
  • Zodpovednosť za podporu dobrého mena spoločnosti v pridelenom regióne.

Informácie o výberovom konaní:
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa