Pracuj v Praze jako seřizovač ve farmaceutické výrobě

Zentiva

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli byste bydlet a pracovat v Praze?
Umíte připravit výrobní linku před tím než se rozběhne?
Láká vás čisté a plně klimatizované prostředí?

Tak pojďte pracovat do Zentivy! ! !

U nás vám nabídneme nejen výborně placenou práci seřizovače, ale také podporu ubytování na prvních 6 měsíců!

Co bude Vaše práce?

  • Údržba a opravy výrobní linky
  • Kontrola a dodržování kvality
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Příprava linky před spuštěním (správná konfigurace na dané produkty)
  • Ošetřování a základní údržba strojů a zařízení
  • Montáž a demontáž zařízení a strojů

Co bychom potřebovali?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost, důslednost, přesnost a technické myšlení
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (12hod směny, krátký/dlouhý týden)
  • Ochotu učit se, proaktivní přístup
  • Svědomitost, pracovitost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Mzda až 36 800 Kč (základní mzda 30 800 Kč + 6 000 Kč příplatek v nepřetržitém provozu)
  • Práci v plně klimatizovaném prostředí
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně (11,5 hod. v nepřetržitém provozu)
  • Roční bonus cca 21 000 Kč
  • Možnost dalšího kariérního postupu a souvisejícího nárůstu mzdy
  • Po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • Obědy za 30 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 5 dní sick days
  • Další dny volna nad rámec Zákoníku práce
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Očkování hrazené zaměstnavatelem

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3715465  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30800 Kč/měsíc